Fabrikë italiane Flexy Flex u themelua në vitin 1973 me një qëllim: për të siguruar pushim më të mirë për klientët e saj, në sajë të hulumtimit të vazhdueshëm, zhvillimit dhe inovacionit, duke përdorur materiale më të mira, teknologji të përparuar dhe prodhim të specializuara italiane.

©FlexyFlex 2017. Designed by Crea-Lab

Krijojmë prodhime për gjumë të shëndetshëm
dhe jetë me cilësi të lartë.

Cilësia e jetës suaj fillon këtu dhe tani.

100% Made in Italy
Prodhime të përkryer për gjumë të mirë
Produkte italiane që garantojnë cilësi e shkëlqyer. Cilësia e produkteve krijon një numër i madh të klientëve të kënaqur.
Teknologji i përparuar
Për pamje perfektë e dyshekut tuaj
Përzierje e materialeve që janë bërë në përputhje me standardet dhe teknologjinë e përparuar . Gjumi i mirë është e pashmangshme.
Çertifikata mjekësore
Dispositivo Medico
Produktet që janë të certifikuara mjeksore, testuara dhe të standardizuara. Certifikata siguron gjumë të shëndetshëm.
15 vjet garanci
Deri në 15 vjet garanci për dyshek
Garanci deri në 15 vjet për dyshek. Cilësi që i plotëson nevojat e klientëve tanë besnikë për dekada.

TIPI I
DYSHEKEVE

Image module
 • HD MEMORY shkumë
  Memory me cilësi më të lartë me 110 kg/m3

  Memory me cilësi më të lartë me 110 kg/m3 për pozicion perfekt dhe mbështetje optimale për shpinën gjatë gjumit. Plotësisht përshtatet me formën e trupit duke relaksuar muskujt e tendosur.

 • BIO MEMORY SOYA
  Me vaj sojë, aloe vera dhe vaj ricini

  E pasuruar me vaj sojë, aloe vera dhe vaj ricini që në mënyrë natyror sigurojnë hydration e lekurës dhe e bëjn shkumën më elastike.

 • AIR PUR shkumë
  Për mbështetje ortopedike maksimale

  Pozicion perfekt dhe mbështetje optimale për shpinën gjatë gjumit

 • Susta të vendosura në strukturën e hojeve
  me 7 zona për mbështetje optimale

  Mikrosusta që veprojnë individualisht, në mënyrë të pavarur nga njera-tjetra me 7 zona për mbështetje optimale. Ne dimension dopio ka rreth 1500 mikrosusta.

 • MEMORY BREEZE shkumë
  Për relaksim dhe për një gjumë më të rehatshëm

  MEMORY BREEZE me cilësi më të lartë për një gjumë më të rehatshëm

 • WIND FHOEN shkumë
  Për djersë shkëlqyer i dyshekut

  Materiali më i inovativ me sistemi unik i ajrosjes ju ofron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit. Memory me cilësi më të lartë që përshtatet në mënyrë perfekte me konturet e trupit tuaj.

JASTËK PËR GJUMË TË MIRË

Jastëku ideal duhet të ofrojë mbështetje të duhur për kokën, qafën dhe shpatullat tuaja. Zgjidhni nga llojet e ndryshme të jastekëve në formë anatomike dhe klasike. Të krijuara në dimensione të ndryshme vetëm për ju. Zgjidheni jastëku që ju përshtatet më shumë…

Image module
Image module

Pyetje, lavdërimi, vërejtje…
Ne jemi në pritje të përgjigjes suaj

All for Joomla All for Webmasters